Serum wyszczuplające Perfecta Slim fit

18 lipca 2013Za każdym razem, gdy widzę reklamę środka odchudzającego w telewizji, to śmieję się z niego. Obojętnie czy jest to magiczny suplement czy też krem do ciała. Kto wierzy w te bzdury i wydaje na nie pieniądze? Wiadomo przecież, że tylko zdrowa dieta i ruch sprawią, że będziemy szczuplejsze. Okazało się jednak, że ja również dałam się wciągnąć w tą bajkę i gdy zobaczyłam serum wyszczuplające z firmy Perfecta, to po prostu musiałam je mieć. Samo opakowanie zachęca hasłem " w 6 tygodni obwód brzucha i ud zredukowany o 2 cm"! W dodatku wyjeżdżałam na mały wypad weekendowy zagranicę i wiadomo, że chciałam wyglądać jak najlepiej na plaży.Nie czytałam wcześniej opinii i myślałam, że jest to nowość na rynku. Tymczasem producent zmienił jedynie opakowanie, które w każdym bądź razie jest bardzo ładne. Kosmetyk zamknięty jest w solidnej tubce, którą można postawić na zakrętce zamykanej na "klik". Serum łatwo wydobyć z opakowania, ale nie da się podejrzeć, nawet pod światło, ile jeszcze go pozostało.Faktycznie, daje efekt chłodzący, takie lekkie mrowienie czuć na skórze, więc fajnie jest nim się posmarować w upalny dzień. Ale nie zauważyłam, by mnie wyszczuplił w kłopotliwych partiach ciała, pomimo stosowania rano i wieczorem przez 2 miesiące. Prosiłam nawet męża, by mnie nim smarował i przy okazji masował, ponieważ krem dość wolno się wchłania. Kosmetyk nawet nie ujędrnił, nie nawilżył i nie napiął skóry.
Natomiast działa drażniąco na oczy. Zdarzyło się, że zanim umyłam dłoń, dotknęłam nią powieki oka i zaczęłam mocno łzawić. To pewnie od mentolu, który jest w serum. Ciekawostką może być fakt, że aktorzy używają mentolu, by spowodować udawany płacz.
Zapach serum jest mentolowy, orzeźwiający i długo utrzymuje się na skórze, co akurat mnie odpowiadało.
Cena jest bardzo zachęcająca i ciągle gdzieś można znaleźć promocje. Obecnie w Drogerii Natura można go kupić za 12,99 PLN za 200 ml.
13 komentarzy

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...