Naturalny szampon z Teneryfy - MUSSA CANARIA

9 września 2013The Unique brand of banana cosmetics.

Firma szczyci się tym, że jako jedyna marka robi z bananowe kosmetyki na Kanarach. Banany są najbardziej popularnym i cennym owocem na całym świecie. Mają dużo witamin i składników mineralnych, takich jak magnez, potas, fosfor, selen i witaminę A.

Firma Mussa Canaria oferuje 9 produktów, o których możecie poczytać na ich stronie.
1. Body cream after sun cooling z witaminą E, pantenolem i miętą.
2. Body milk z koenzymem Q10, witaminą E i pantenolem.
3. Shower gel z mocznikiem i Q10.
4. Revitalizing shampoo z keratyną i Q10.
5. Hydrating facial cream z Q10 i witaminą E.
6. Detoxing facial cream z Q10, witaminą E i grapefruitem.
7. Facial cream after sun calming z jogurtem, witaminą E, aloesem i pantenolem.
8. Face & Body cream z masłem Shea i kakaowym.
9. Hand & nail cream z masłem Shea i kakaowym.

Kosmetyki Mussa Canaria nie zawierają parabenów, olejów mienralnych i barwników. Produkty oparte są na naturalnych składnikach.

Skład szamponu

Nie mogłam przejść obojętnie obok półki z tymi pachnącymi bananem kosmetykami. W moje dłonie wpadł odżywczy szampon do włosów z keratyną i Q10.

Keratyna zapobiega łamaniu włosów poprzez nadanie im sprężystości i odpowiedniego nawilżenia. Natomiast koenzym Q0 pomaga zrównoważyć poziom naturalnej keratyny.Szampon ma przezroczystą formę, o rzadkiej lejącej konsystencji. Jednak potrzeba niewielką ilość kosmetyku, by umyć długie włosy. Nie przetłuszcza, nie uczula, ale jego największą zaletą jest zapach. Nie są to jakieś "chemiczne banany", ale faktycznie owocowe.
Butelkę otwiera się poprzez wciśnięcie z boku zamknięcia, tzw. "press".Gdy myję włosy wracam wspomnieniami do cudownych chwil spędzonych na Teneryfie. Do słońca, do oceanu i ciągłego widoku wulkanu.Przywozicie kosmetyki z wakacji?

19 komentarzy

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...