Większa objętość z Johnem - JOHN FRIEDA Luxurious Volume

21 września 2013


Lubię gdy moje włosy są miękkie, łatwo się rozczesują i wydaje się, że mam ich więcej. Wierzyłam, że szampon JOHN FRIEDA Luxurious Volume spełni moje marzenia.


Jego cena to koszt około 35 pln, znajdziemy go w Super-Pharm oraz Empiku. Dodatkowo Drogeria Super-Pharm robi czasem ciekawe promocje na produkty do włosów JOHN FRIEDA . Udało mi się kupić ten szampon za 15,99 pln.

Na opakowaniu producent zapewnia, że cienkie opadające włosy zmienią się we fryzurę o naturalnie wyglądającej objętości, jak po wizycie u fryzjera. Zaleca też, by po umyciu włosów zastosować odżywkę z tej samej serii.

Skład kosmetyku:


Opakowanie:

Niebieska tuba, lekko połyskująca, przez którą pod światło widać ile kosmetyku jeszcze pozostało. Zamknięcie jest na "klik", ale trudno otworzyć kosmetyk jedną ręką, ponieważ bardzo mocno trzyma.


Moja opinia:

Szampon stosuję od miesiąca z przerwami na inne marki, żeby skóra się nie przyzwyczaiła. Produkt ma lekką, żelową, przezroczystą konsystencję i w dodatku pachnie obłędnie. Dobrze się pieni, ale trudno zmyć go do końca z włosów. Po umyciu i wysuszeniu jest widoczny połysk i gładkość na mojej głowie. Wymaga stosowania odżywki, ponieważ bez niej włosy jednak ciężko się rozczesują. Jego największym minusem jest za mocne obciążanie włosów. Myjąc włosy rano, wieczorem były już przyklapnięte i wyglądały na brudne. Dodatkowo nie zauważyłam, by objętość włosów choć optycznie się zwiększyła. Może po prostu potrzeba przynajmniej 3 miesięcy kuracji, by zaszły jakieś widoczne zmiany. Nie zamierzam jednak tego sprawdzać.

Podsumowując:

Sam piękny zapach nie wystarczy bym była w pełni zadowolona z produktu. Ten szampon nie jest lepszy od kosmetyków z niższej półki z drogerii, więc kolejnego z serii  Luxurious Volume nie kupię.

Miałyście jakieś kosmetyki od Johna?


17 komentarzy

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...