Denko - wrzesień 2013

28 września 2013


Wydaje mi się, że wczoraj wróciłam z wakacji, ze skończyło się lato. Jednak czas płynie nieubłaganie i mamy już jesień. Zobaczcie ile kosmetyków dosięgnęło dna w obecnym miesiącu.

1. Kosmetyki do makijażu.

- M.A.C. Blot powder, który był świetny i zdecydowanie wrócę do niego. Doskonale matuje i wykańcza makijaż twarzy. Uważam wręcz, że nie da się go zastąpić.


- Błyszczyk firmy Bell AIR FLOW. Tani błyszczyk o dobrej jakości. Lubiłam jego kolor i zapach. Uważam jednak, że mógłby się mniej kleić.
- Woda Perfumy Chanel No19. Ciężkie i intensywne perfumy. Według mnie nadawały się na wieczorne wyjścia. Były ze mną bardzo długo i zdążyły mi się znudzić.


2. Kosmetyki pielęgnacyjne.

- Bączek z Biodermy, czyli płyn micelarny Sensibio. Bardzo dobrze zmywa makijaż i używam go na zmianę z innymi płynami micelarnymi. Nie podrażnia moich oczu noszących soczewki kontaktowe. Zdecydowanie kupię ponownie.
- Avene Balsam regenerujący po opalaniu. Wiele razy ratował moją skórę po oparzeniu słonecznym. W dodatku ma bardzo delikatny zapach i szybko się wchłania. Kupię ponownie na letnie miesiące.
- Płyn do kąpieli Fa Mystic Moments Shea Butter & Passion Flower. Robił ogromną pianę i ładnie pachniał. Niestety kiepsko nawilżał skórę.
-Płyn do higieny intymnej Ziaja Intima. Delikatny dla ciała, o łagodnym zapachu i kremowej konsystencji. Z chęcią kupię ponownie.
- Zmywacz do paznokci Sensique. Możliwe, że kupię ponownie, choć wolę obecnie zmywacze innych firm.

3. Próbeczki kosmetyków.


- Z powyższych próbek jedynie produkt Pat&Rub w postaci peelingu z serii Home Spa mnie zainteresował i gdy będę w Polsce postaram się go kupić.

4. Kremy do twarzy

- Dermika Aquaoptima krem nawilżający, który nabyłam w Super-Pharm. Był bardzo dobry, przydał się gdy miałam podrażnioną skórę po opalaniu.

- Krem Bioderma Sebium Pore Refiner. Jak wiecie po recenzji, kupię ponownie.Używałyście któregoś w powyższych kosmetyków?

29 komentarzy

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...