Dwa lakiery obok siebie stały

12 września 2013


Korzystając z promocji w Super-Pharm kupiłam dwa lakiery L'oreal Paris w cenie 14,69 pln i dodatkowo otrzymałam odżywcze serum do paznokci 7 w 1.
Oba lakiery zabrałam ze sobą na wakacyjne wojaże. Uwielbiam połączenie niebieskich odcieni z czerwonymi, więc wydały mi się idealne.

1. Ten czerwony to numer 408 Exquisite Scarlet.Lakier znajduje się w smukłej szklanej buteleczce o pojemności 5 ml. Ma szeroki czarny pędzelek z zaokrąglonymi brzegami.


Nie jest wytrzymały i po dwóch dniach jest już poobcierany i wymaga zmycia. Jednak kolor czerwieni i blask lakieru tak mi się spodobał, że kupię go ponownie.


Ma rzadką konsystencję i łatwo się maluje. Nałożyłam go na bazę SEPHORA 3w1 i szybko wysechł. Podoba mi się jego połysk, więc na wierzch nie kładłam już żadnego Topu.


2.  Lakier niebieski to 831 Fluo Azur.


Buteleczka i pędzelek są identyczne jak w czerwonym lakierze. To wszystkie podobieństwa pomiędzy tymi kosmetykami.Niebieski lakier jest matowy i kiepsko kryje. By uzyskać właściwy kolor trzeba nałożyć aż trzy warstwy. Bardzo długie schnie i w dodatku wytrzyma maksymalnie jeden dzień bez naruszenia.Jaszczurka stanowiła piękne tło dla niego, a ryba wręcz cmokała w paluszki.


Tego niebieskiego nie kupię ponownie, ale poszukam identycznego matowego koloru u innej firmy.
Polećcie coś :)

26 komentarzy

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...