VITA - szampon Harmoni

26 marca 2014

Szamponów wciąż mam kilka, więc staram się nic dodatkowo nie kupować. Najczęściej używam dwóch na zmianę i z różnymi odżywkami. Na początku stycznia moim oczom ukazały się piękne opakowania serii Harmoni dla sklepu VITA i musiałam nabyć choć jeden z nich. Wybrałam szampon w promocyjnej cenie 20kr. Do kupienia jedynie w sieci norweskich sklepów VITA lub poprzez stronę internetową vita.no.

Szampon Harmoni przeznaczony jest do normalnych włosów i do codziennej pielęgnacji. Prowitamina B5 wnika w naskórek i wzmacnia włosy, dodaje blasku i pełni, i sprawia, że ​​włosy stają się grubsze i bardziej miękkie. Moje włosy są obecnie w dobrej kondycji, farbowane, bez rozdwojonych i zniszczonych końcówek. Myję je praktycznie codziennie, czasem wspomagam się suchym szamponem.
O ile opakowanie wygląda ślicznie, to nie jest zbyt funkcjonalne. Jest to butelka z zamknięciem typu "press", które działa topornie. Dobrze, że opakowanie można ścisnąć, ponieważ szampon jest bardzo gęsty. Mam wrażenie, że wszystkie poprzednio używane przeze mnie były rzadkie, a Pat&Rub wręcz przypominał wodę.
Początkowo nie byłam z niego zadowolona, ponieważ ciężko wypłukuje się z włosów. W dodatku po myciu, mimo że włosy były miękkie, wizualnie wyglądały na przyklapnięte, czego nie lubię. Wolę, gdy szampon lub odżywka dodaje objętości, zamiast ją odejmować. Z czasem jednak zauważyłam, że on po prostu nie działa dobrze z odżywką do spłukiwania. Gdy używam Gliss Kur w sprayu, włosy wydają się lżejsze.
Skład prezentuje się tak:
Myślę, że nie do końca spełnia moje oczekiwania, dlatego nie kupię ponownie. Nic więc nie tracicie jeśli nie macie możliwości kupienia tego szamponu. Niestety jak widać moje zakupy często opierają się na opakowaniach a nie na zawartości. Taka już ze mnie sroczka, że lecę na to co ładne. Jak jest z Wami?

28 komentarzy

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...