Etui na czytnik Kindle

16 października 2013

Obecnie czytniki ebooków stały się tak popularne, że coraz więcej osób staje się ich właścicielami. W moim domu każdy z nas ma już swój własny czytnik Kindle.
Wygoda i mała waga w porównaniu z książkami sprawia, że wszędzie można go zabrać. Idealnie nadaje się do czytania podczas podróży samolotem czy wylegiwania się na plaży.
Urządzenie jest estetycznie wykonane, ale piasek na plaży czy okruszki w torebce, w której go często noszę, potrafią porządnie porysować obudowę. Dlatego istotną sprawą było kupienie do niego etui. Chciałam, aby pokrowiec był ładny, elegancki, bez żadnych zbędnych gadżetów i nie w neonowym kolorze. Po prostu cenię sobie klasykę, która zawsze jest modna.
Większość pokrowców mi się nie podobała. Niektóre były zbyt grube, przez co urządzenie wyglądało jak mały laptop. Po wielu obejrzeniu wielu modeli, wybrałam ciemnoniebieskie etui.
Pokrowiec wykonany jest ze sztucznego tworzywa, jednak na zewnątrz wytłoczony jest wzorek, przez co z daleka wygląda jak skóra. Wnętrze okładki z napisem "kindle" pokryte jest delikatnym pluszem. Takie rozwiązanie samoczynnie czyści obudowę z odcisków palców.
Czytnik wciska się w okładkę i boczne krawędzie trzymają go mocno. Etui jest tak skonstruowane, że nie zasłania portu USB, który przecież służy do ładowania baterii. Otwierając okładkę Kindle od razu się włącza i nie ma potrzeby używania dodatkowo włącznika.
Teraz mogę czytnik nosić ze sobą bez obawy, że zniszczę go wśród innych niezbędnych rzeczy w damskiej torebce.

41 komentarzy

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...