Nawilżające mleczko do ciała z Sephory

4 października 2013


Supreme body lotion everyday luxury otrzymałam przy okazji zakupów w drogerii Sephora. Standardowa jego cena to 35 pln za 125 ml.


Leżało w łazience na dnie koszyczka i jakoś nie ciągnęło  do użycia. To opakowanie jest takie nijakie, po prostu zwykła biała tuba. Gdybym nie dostała go jako gratis, to pewnie nigdy bym nie skusiła się na jego zakup.

Patrząc przez opakowanie pod światło, widać ile kosmetyku pozostało, co bardzo lubię. Zamknięcie jest na zatrzask, ale nie trzeba się z nim siłować. W każdym bądź razie paznokci mi nie połamał.


Mleczko ma białą bardzo lekką kremową konsystencję, więc trzeba uważać, by nie zostawić otwartego opakowania, bo po prostu wypłynie z niego. Produkt ma zaskakujący zapach, taki trochę "męski", ale przyjemny.

Skład:


Używam go głównie wieczorem po prysznicu. Dobrze nawilża moją skórę, wręcz poi, ponieważ szybko się wchłania. Balsam jest naprawdę skuteczny w działaniu i ważne, że nie zostawia tłustego filmu. Nie ma przecież nic gorszego niż lepiący się do pidżamy balsam. Co ważne, nie podrażnił też mojej skóry, wręcz ukoił, nawet po goleniu łydek.
Mam wrażenie, że za szybko się zużywa. Możliwe, że taka słaba wydajność jest spowodowana zbyt lekką konsystencją mleczka, przez co trzeba nałożyć go więcej.


Podsumowując:
Mleczko marki Sephora spełnia swoje zadanie, ale jest tyle podobnych produktów na rynku, że raczej go nie kupię.


Kupujecie marki własne drogerii lub sklepów?

18 komentarzy

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...